Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко мав зустріч з кандидатом у Президенти України Володимиром Зеленським.

Про це він повідомив у Facebook.

«Не для власного працевлаштування чи входження нашої команди в його команду, а щоб відчути і зрозуміти людину, яка має реальний шанс стати главою держави… Чи готовий він до посади президента? Ні, не готовий, але відповідальність усвідомлює, готовий докладати зусиль і декларує намір спиратися на професіоналів. Чи буде він на посту президента толерувати корупцію і мародерство? Ні, не буде. Чи буде він здавати Україну Путіну, відмовлятися від курсу на вступ до НАТО і ЄС, чи принижувати українську мову? Ні, не буде. Чи є в нього якісь зобов'язання перед Ігорем Коломойським? Запевнив, що немає жодних», – пише Гриценко.

Також лідер «Громадської позиції» додав, що Зеленський не має домовленості з кимось із нинішніх високопосадовців щодо збереження їх на посадах чи щодо місця в його команді. Також зі слів Гриценка Зеленський не визначився зі своєю «п'ятіркою» кадрових призначень в СБУ, ГПУ, НБУ, МО і МЗС.

«Чи піде він на публічні дебати з Петром Порошенком на НСК Олімпійський? Піде і серйозно до них готується. Чи адекватно він оцінює свого суперника, його сильні сторони і його підступність задля збереження президентського крісла? Адекватно, шапкозакидального настрою немає. Чи був Володимир Зеленський зі мною щирим? Мені здалося, що так. Домовилися продовжити спілкування, адже на кону не мої, чи його інтереси – інтереси країни і держави», – пише Гриценко.

Нагадуємо, що очільник “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко заявив, що за жодних умов не підтримає у другому турі Петра Порошенка.

Анатолій Гриценко раніше підтвердив, що команда Петра Порошенка намагалась вмовити його підтримати чинного президента.

Також, Анатолій Грицекно написав, що готовий проголосувати за Зеленського.

“Наостанок, оскільки і Ви мене про те питаєте: чи проголосую я особисто за Володимира Зеленського в другому турі? Коли він публічно представить свою команду і якщо кандидати на ключові пости будуть для мене переконливими – тоді напевно проголосую, щоб дати і йому, і країні шанс”, – написав Гриценко.