Святослав Вакарчук вирішив не використовувати вибори президента, як трамплін до парламенту. Але Вакарчук може підтримати когось із кандидатів у президенти.

Таку думку 24 каналу висловив директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк.

За його словами, Вакарчук зараз намагається зрозуміти для себе дизайн своїх наступних політичних кроків. Це може бути участь у парламентських виборах. Або створення хвилі запуску нових людей у політику. Як нагадує експерт, свого часу президент США Кеннеді став успішним завдяки тому, що відкрив інтелектуалам двері владних коридорів. Можливо, Вакарчук обере собі таку стратегію – запустити розумних людей у владу.

Вакарчук не хоче брати участь у брудній президентській гонці, але може підтримати когось з кандидатів. І така підтримка стане визначальною для будь-якого кандидата в президенти з першої ТОП-5. Фактором перемоги, – наголошує Микола Давидюк.

Щодо участі Вакарчука в парламентській кампанії, то, вважає Давидюк, найбільш логічним було б не створення партії, а очолення руху єврооптимістів. Вакарчук міг би стати їхнім лідером. А вони – його технократичною командою. Може вперше в історії бути сплав нових людей, що може дати гарний результат на виборах.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Нагадаємо, український співак Святослав Вакарчук офіційно заявив, що вирішив не балотуватися на посаду президента у 2019 році. Один з аргументів – що зараз, у джинсах, "може зробити більше для країни, ніж вдягнувши краватку". Раніше у Лондоні Святослав Вакарчук розповів, що у політику його тягне розчарування в зв'язку з нинішнім станом української політики. Він пообіцяв розповісти про свої плани найближчим часом. Артист відзначив, що хотів би привести в українську політику якомога більше нових осіб, адже Україні потрібні нові лідери.

Також інформація низки ЗМІ про те, що лідер групи "Океан Ельзи" може підтримати Петра Порошенка на виборах президента у березні не відповідає дійсності, а є лише плітками. Як зауважила менеджерка "Океану Ельзи" Вікторія Хоменко, ЗМІ розповсюдили неправдиву та відверто брехливу інформацію про Вакарчука.