Тиждень тому з життя пішла актриса Світлана Обідіна, яка зіграла в таких популярних серіалах, як «Вулиці розбитих ліхтарів», «Мажор». Лише вчора близькі артистки повідомили сумну новину. Рідні вважають, що причиною трагедії міг стати коронавірус.

Новина про смерть Обідіної стала великою несподіванкою для її колег. «Вона померла 18 числа, рідні приховували і тільки сьогодні повідомили», – поділилася колега артистки Анна Єкатерининська.

Подейкують, що причиною смерті 45-річної Обідіної став злощасний коронавірус. Але Єкатерининська просить не робити поспішних висновків.

«Різні версії ходять, а від чого ніби підсумок – незрозуміло. Я б не стала говорити, що це однозначно COVID-19 », – підкреслила актриса.

Нагадаємо, на рахунку у Світлани Обідіної понад півсотні ролей в кіно і серіалах, а в останні роки артистка працювала в театрі-фестивалі «Балтійський дім».

«Скільки ж йде в ці дні. Один за одним. День за днем. Вічна пам’ять всім. Все це страшно, сумно, якось трагічно буденно. Жах. Є гарне і точне російське слово: «біда». Це біда », – з приводу трагедії висловився режисер Олексій Герман.