Друзі, ви будете сміятися, але відсторонений глава конституційного суду Олександр Тупицький … звернувся до Володимира Зеленського з проханням притягнути до відповідальності керівництво управління держохорони і її співробітників, які не пускали його в будівлю суду.

Такими словами починає свій пост у соціальній мережі Фейсбук юрист блогер Михайло Шнайдер. Далі прямим текстом

Ну це просто якась фантастика. Адже на сьогоднішній день, Тупицький залишається відстороненим в зв’язку з підозрою, який йому надіслали з офісу генерального прокурора.

Він підозрюється за статтею 384 і 386 кримінального Кодексу.
Це злочини проти правосуддя. Йому загрожує до 5 років в’язниці.

Друзья, вы будете смеяться, но сегодня отстраненный глава конституционного суда Александр Тупицкий… обратился к…

Опубліковано Mihail Shnayder Четвер, 21 січня 2021 р.

Ну а представники державної охорони діють виключно на основі і в рамках чинного законодавства.

Тому хлопці вчинили абсолютно правильно. Ну і на завершення хотілося б відзначити, що суддя – це професія, яка змушує людину бути зразком дотримання правил і процедур, а отже, Тупицький повинен виконувати указ президента, яким той відсторонив його від посади.

І якби у цього персонажа залишилася хоч якась базова етика, то він вже давно б пішов у відставку. Але, на жаль цього не відбувається

Тому зовсім скоро, він може переїхати з теплого конституційного суду в місця не настільки віддалені і не дуже теплі.

Хоча я щиро сподіваюся, що в якнайближчий час, склад нашого багатостраждального Конституційного суду кардинально оновиться.
Адже далі так продовжуватися, просто вже не може.

Відзначимо, раніше ми писали про те, що Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про підозру главі Конституційного суду (КС) Олександру Тупицькому за двома статтями (завідомо неправдиві показання і підкуп свідка).

Про це повідомляє прес-служба ДБР у вівторок, 19 січня.

У ДБР заявили, що Тупицькому закидають вчинення кримінальних злочинів проти правосуддя, передбачених ч. 2 ст. 384, ст. 386 ( “свідомо неправдиві свідчення, з’єднані зі штучним створенням доказів захисту” та “підкуп свідка з метою відмови від дачі показань”) Кримінального кодексу України.

У ДБР також додали, що глава КСУ продовжує ходити на роботу, щоб нібито заважає встановленню істини в кримінальній справі проти нього, надання його підлеглими документів на запити слідства і явку осіб за повісткою слідчого.

“Глава КСУ після отримання підозри імітує його невручення, неотримання статусу підозрюваного, відвідуючи робоче місце”, – повідомили в ДБР.