Представник комітету Ради з питань бюджету, член "Блоку Петра Порошенка" Анатолій Матвієнко заявив, що нардепи знайшли чимало розбіжностей у внесених до ВР бюджетних законах.

"У нас є дуже великі сумніви щодо показників змін як в Податковий кодекс, так і в сам законопроект про державний бюджет. У нас великі сумніви, що дефіцит бюджету складе 60 млрд грн. За нашими підрахунками, це понад 100 млрд",- цитує його слова прес-служба "БПП".

По завершенні вечірнього засідання парламенту, народні депутати фракції Партії "Блок Петра Порошенка" відправились на зустріч з міністром фінансів Наталією Яресько.

"Ми хочемо з'ясувати у міністра: ми приймаємо бюджет щоб просто його прийняти, або ми його будемо виконувати. У нас відчуття таке, що ми маємо бюджет, який після Нового року доведеться приймати ще раз. Вона сьогодні гарантує, що домовилася з постачальниками продукції, на яку ми накладаємо мито, а ми в СОТ не можемо це робити в односторонньому порядку. Потім виправляє свою позицію про домовленість з МВФ. Але МВФ не керує країнами-членами СОТ, з якими ми маємо прямі двосторонні угоди. Це означає, що замість добра ми собі можемо зробити набагато гірше. І таких речей дуже багато",- зазначив Матвієнко.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України запропонував Верховній Раді держскарбницю на 2015 рік із доходами 475 млрд грн і витратами 527 млрд грн.