Незаконно ув’язнена в РФ українська льотчиця та народний депутат Надія Савченко розповіла, що при затриманні її били прикладами автоматів та обшукували, але потім терористи охололи та поводилися із затриманою пристойно.

Про подробиці свого затримання Савченко розповіла в інтерв’ю виданню "Новая газета".

Затримували мене "ополченці" незаконного збройного формування батальйону "Зоря" уу Луганській області в ході зустрічного бою. Ми нарвалися на засідку.

Так, при затриманні били прикладами автоматів, силою тримали, обшукували, займалися мародерством, кричали, що вони мене, суку-снайпершу, по колу пустять. Але це нормальна первинна реакція на війні. Потім охололи і поводилися з полоненими нормально. Звірами вони не були,
— розказала Савченко.

Потім, за її словами, бойовики із батальйону "Зоря" її "продали або обміняли на зброю і підтримку від Росії". "Перевозили мене в наручниках з мішком на голові протягом 8 годин, шістьма машинами під збройним конвоєм", — додала українка.

При цьому вона також наголосила, що всі слідчі дії, які з нею проводяться в Росії – це суцільний фарс, а всі заяви – брехня. "Вони самі організували моє викрадення, про це мені ще "ополченці" в Луганську сказали. 

Впевнена, що так вони вчинили не тільки зі мною, а ще з багатьма українцями, яких вони так само викрали з України, поприкручували їх до фальсифікованих справ і замкнули у російських в'язницях", — наголосила вона.

 

 

Джерело: Телеканал новин "24