1353654102_ohoronec

Нещасний випадок чи смерть на роботі — на Сумщині у Глухові охоронець місцевого ринку провалився у піщаний кар’єр.

Керівництво від смерті в робочий час відхрещується, мовляв чоловік самовільно покинув робоче місце і возив пісок собі додому. Та працівники кажуть, адміністрація не рідко залучала охоронців до будівельних робіт на ринку, передає Корупція.Інфо.

Нелегальні піщані копальні серед глухівчан — популярне місце. До цього кар'єру вирушив і охоронець тутешнього ринку Ярослав. Продавці кажуть, що привезти піску наказала адміністрація.

За цими воротами будують корпус адмінбудівлі. Ярослав разом із колегою поїхали вивозити сміття. На сміттєзвалищі підтверджують: обох чоловіків бачили. Спершу вони викинули непотріб, а далі попрямували у напрямку кар'єру. Назад Ярослав не повернувся.

На ринку люди говорять, що охоронців не раз змушували робити те, що до їхніх обов'язків не входило Дирекція ринку у свідченнях міліції вину за смерть поклала на охоронця. Мовляв, він був не на роботі. А пісок возив собі додому. На камеру журналістам, щоправда, подробиці трагедії розповідають неохоче.

Завалом на кар’єрі нині займається слідство. Коментувати, чи має нести відповідальність адміністрація ринку за смерть людини, не беруться. Остаточну крапку має поставити спеціальна комісія, створена Держпромнаглядом. Паралельно розслідування веде й Сумська обласна прокуратура.