У неділю, 20 січня, а також найближчі три дні після нього Україну очікує посилення морозів і снігопади. Деякі регіони накриє сніг з дощем.

Так, 20 січня сніг випаде майже у всіх західних регіонах країни (за винятком Волинської та Рівненської областей), в центрі і на півночі. Температура в більшості областей буде коливатися в межах 2-6 градусів морозу, повідомляє Укргідрометцентр.

У понеділок, 21 січня, снігопади пройдуть на сході України, а жителям південних регіонів слід бути готовими до снігу з дощем. Інша частина країни в цей день буде без опадів. Стовпчики термометрів 21 січня на заході опустяться до 0-4 градусів морозу, в північних областях — до 2-5 градусів нижче нуля, на сході — до 4 градусів морозу, однак днем може потеплішати до 1 градуса тепла. Що стосується півдня, то там морозів не передбачається – буде 0-8 градусів.

У вівторок, 22 січня, по всій Україні повинна бути суха погода. Вдень очікуються такі показники термометрів: на заході — 0-7 градусів морозу, на півночі і сході України — 7-10 градусів нижче нуля, в центральних регіонах — 6-8 градусів морозу, а на півдні — від 5 градусів морозу до 1 градуса тепла. Однак вночі в центрі і на сході похолодає аж до 13-15 градусів морозу.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

У середу, 23 січня, сніг знову прийде в усі регіони, крім західних. Що стосується температури повітря, то на заході вона складе 0-7 градусів морозу, на півночі й сході — 7-10 градусів нижче нуля, в центральній Україні — 6-8 градусів морозу. На півдні буде тепла зимова погода: мінімум — 1 градус морозу, максимум — 5 градусів тепла. Вночі морози в центрі й на сході знову посиляться до 14-15 градусів. З 24 січня морози по всій території України почнуть відступати.

У Києві 21 і 22 січня буде хмарно, вдень стовпчики термометрів покажуть 3-5 і 6-8 градусів морозу, а вночі — 7-9 і 9-11 градусів нижче нуля відповідно. 23 січня в столиці також піде сніг. Температурні показники не зміняться.