Сьогодні під час засідання Верховної Ради народні депутати Володимир Литвин та Володимир Парасюк мало не побилися.

Під час виступу з трибуни Ради Литвин звинувачував представників влади у тому, що вони урізають українцям соцвиплати та нібито прикриваються війною, передає ІА Корупція Інфо.

Коли ж виступ Литвина намагалися зупинити, він сказав: «Як правило, починає перший кричати той, кому сказати нічого і він намагається перекласти відповідальність на інших людей».

До нардепа підбіг Володимир Парасюк і почав його штовхати. Рознімав політиків народний обранець від «Батьківщини» Сергій Власенко. Депутати розійшлися по своїх робочих місцях, однак словесна перепалка між ними продовжилася.

Цей інцидент прокоментував Володимир Парасюк на своїй сторінці у Фейсбук:

"Сьогодні Литвин вирішив нас навчити як Україну від ворога захищати.

Не тільки не розумію, чому він досі присутній у Парламенті, але й чому ця гнида досі на волі.
На його руках і руках його родини кров сотень невинних українців. Вся Україна знає, що він причетний до вбивства Гонгадзе.Один брат Литвина – Микола Литвин – 11 років очолював Державну прикордонну службу України, корупціонер і контрабандист. Навіть в час війни не зробив абсолютно нічого, щоб перекрити кордон між Україною та Росією, внаслідок чого до нас постійно йшла російська техніка та військові. І в той час, коли цей злочинець заробляв на контрабанді з Росії, наші хлопці гинули від російських куль.

Другий брат Литвина – Петро керував сектором "Д". Цей зрадник винен в Іловайській трагедії. Він здавав наші позиції, а коли ми потрапили в оточення, він просто втік і кинув усі батальйони, які брали участь в цій операції. Сотні вбитих під Іловайськом наших хлопців на його совісті. Цікаво як цьому покидьку спиться вночі?

Дружина Литвина кришує виробництво сухпаїв для Української армії. Їли ми ці сухпаї єдиний раз, коли в Іловайську вже зовсім нічого не залишилось з харчів. В інших випадках ми їх просто викидали, або віддавали собакам. Бо як можна їсти консерви, які складають з шерсті, хрящів, кісток та шкіри і це все залите якимось незрозумілим жиром. Ми знаходили в них багато чого, але чого ми там точно не бачили жодного разу – це м'яса.

Ось така сімейка. І цей покидьок з трибуни ще буде кричати про те як він турбується про український народ? Дорогий український народе, не маєте права ніколи більше допустити, щоб ця гнида потрапила у Парламент. Такі як він на камери кричать як люблять Україну, а насправді обкрадають, продають, зраджують її та нищать наш народ", – написав Парасюк.

 

Штовханина на відео починається на 3 хвилині і 20 секунді

 

Відео: Ukrainian News‡агрузка...