ГПУ

Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України підготувала письмове повідомлення про підозру в організація, підготовці та вчиненні державної зради організованою групою 20-ти співробітникам Федеральної служби безпеки Російської Федерації. Зокрема, двоє з підозрюваних були керівниками ФСБ.

Про це повідомили у прес-центрі Генеральної прокуратури України. 

«Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України 20-ти співробітникам Федеральної служби безпеки Російської Федерації, двоє з яких були їх керівниками, підготовлено письмове повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28 та ч. 1 ст. 111 КК України (організація, підготовка та вчинення державної зради організованою групою)», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що, згідно з вимогами чинного кримінального процесуального законодавства України, письмове повідомлення про підозру в установленому порядку буде передано до Посольства Російської Федерації у Києві, а також до Генеральної прокуратури Росії.

Як зауважили у ГПУ, беззаперечні докази у вчиненні зазначених злочинів, скоєних під час Революції Гідності, були отримані під час розслідування кримінального провадження стосовно колишніх голови СБУ, його першого заступника, начальників департаментів боротьби з кіберзлочинністю та захисту національної державності, які своїми діями завдали значної шкоди суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканості, національній та інформаційній безпеці України.

Підкреслюється, що наразі заарештовано колишнього начальника одного з департаментів Служби безпеки України, генерал-майора.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що оприлюднить докази участі Владислава Суркова, радника Президента Російської Федерації Володимира Путіна, в організації розстрілу Майдану.

Джерело: Корупція.інфо