Підозрюваний в нехтуванні національними інтересами чиновник Юрій Бровченко отримав рішення суду, на якому йому обрали покарання на час розслідування. Екс-заступник міністра економіки буде утримуватися під вартою, але має право внести заставу в сумі 3,4 млн грн.

Таку інформацію опублікував адвокат підозрюваного.

Рішення про арешт “зрадника батьківщини” виніс Шевченківський суд Києва. При цьому адвокати вважають, що для Бровченка даний вирок занадто суворий. До всього іншого, вони не погодилися з доводами прокуратури і збираються подавати скаргу і повторно розглядати дане питання.Адвокат розповів, що Бровченко може вийти на свободу, так як його рідні збирають гроші на заставу. Також правозахисник заявив, що його підзахисний не може утримуватися під вартою через його стан здоров’я.

Варто відзначити, що Юрія Бровченко заарештували 22 жовтня і звинуватили його в укладенні збиткового контракту між державними виробничими підприємствами «Український центр« Безпека »і« Артем »та закордонною фірмою на поставку лінії з виробництва артилерійських снарядів на 16,5 млн доларів.

Передоплата за цим правочином у сумі 8,2 млн доларів була відправлена ​​на рахунки сумнівних фірм, зареєстрованих в офшорних зонах. Після цього учасники фіктивної угоди розподілили гроші між собою.