Історія з арештом нардепа Надії Савченко – ганебна сторінка для України. Таку думку висловив колишній віце-прем'єр-міністр України Володимир Семиноженко в ефірі телеканалу NEWSONE.

"Історія з Савченко аж ніяк не прикрашає нашу країну – це ганебна сторінка для країни. Була герой, неординарна людина, учасник бойових дій. Тут раптом виявляється змовником, починається політична боротьба, ті, хто був з нею поруч, не стають на її захист", – сказав він.

Нагадаємо, що Надія Савченко має намір звернутися до Європейського суду з прав людини. Семиноженко вважає, що "коли такі процеси починають виливатися за межі України в європейські суди, це ще гірше для країни".

Також він зазначив, що якщо Савченко винесуть вирок до виборів, ніхто з політиків не набере балів.

Сама ж Надія Савченко, нещодавно попросила у Рената Кузьміна, адвоката та колишнього першого заступника генпрокурора України часів Януковича, консультувати її з питань захисту та можливого звернення до Європейського суду з прав людини

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Про це вона написала у Facebook

"Ваша співпраця з моїми адвокатами значно посилить шанси на перемогу України над свавіллям і беззаконням кожної політичної "еліти", котра приходить до влади в Україні, а це і буде наша спільна перемога – перемога українського народу!", – заявила Савченко.

Нардеп впевнена, що юридична робота в міжнародному правовому полі, яку Кузьмін зараз виконує, "послужить на користь Україні і буде історичним уроком, корисним світовому суспільству".

Варто зазначити, що у Савченко розпочались проблемі із здоров'ям. Камера нардепа Надії Савченко в СІЗО 5 квадратних метрів. Туди не поміщаються тренажери, які потрібні їй для тренування хворого коліна.

"У Надії був розрив хрестоподібної зв'язки під час служіння у Повітряно-десантних військах, – розповіла її сестра Віра Савченко. – За рахунок накачаних м'язів травма не турбувала. Зараз стався горизонтальний розрив меніска. М'язи в'ялі, бо немає руху. Біль не втихає. Їй боляче постійно сидіти. У суді дозволяли вставати.

Надію оглянули декілька спеціалістів. Кажуть, що зробити операцію найкраще зараз. Реабілітаційний період триватиме довго. А у СІЗО його не забезпечити.