Під час брифінгу у Верховній Раді України народний депутат Ігор Мосійчук разом із своєю помічницею Аміною Окуєвою заявив про створення Антикремлівського блоку народів, покликаного до «повалення путінського режиму в Москві», повідомляє «Преса України».

Депутат Ігор Мосійчук та його помічниця, Аміна Окуєва, яка до того ж брала участь у заході в якості офіційного посла воюючої Ічкерії, провели брифінг в парламенті на тему створення Антикремлівського блоку народів і відмови України від позаблокового статусу.

Як наголосив Мосійчук, до створення Антикремлівського блоку запрошені усі держави, як зазнавали, або зазнають агресію з боку Кремля, а саме народи Кавказу, Середньої Азії, Прибалтики та країни Європи.

У кінці січня планується провести конференцію Антикремлівського блоку народів у Києві.

Наразі, у парламенті проводиться робота по створенню міжфракційного об’єднання, куди побажали увійти представники з усіх фракцій та позафракційні.

Окрім цього, по словах депутата, вони готові до співпраці і з росіянами, які займають «антипутінську позицію».

Помічниця Окуєва, в свою чергу, зазначила, що у цих «народів багато спільного, оскільки усі вони боряться проти одного окупанта».

Нагадаємо, нещодавно Ігор Мосійчук заявляв, що в жовтні 2014 наказом Міністра внутрішніх справ України на посаду начальника Департаменту Оперативної Служби (колишня міліцейська розвідка або 7 відділ) призначений виходець з Маріуполя – полковник міліції Олег Григорович Носенко. На думку народного депутата, Носенко співпрацює із терористами і досить тісно пов'язаний із колишнім високопоставленим працівником МВС України Олексієм Пукачем, якого було визнано у вбивстві Георгія Гонгадзе.

 

Джерело: Стик