Транспортне сполучення України з територією, окупованою бойовиками ДНР, можуть повністю заблокувати на цьому тижні.

Про це йшлося минулого четверга, 11 червня, на організованій Державної фіскальною службою України зустрічі з представниками великого бізнесу, чиї активи знаходяться в зоні АТО.

На зустрічі були присутні представники Головного міжрегіонального управління оперативного забезпечення АТО і Антитерористичного центру при СБУ. Там озвучили новий порядок перетину кордону так званої "ДНР".

Було озвучено, що з цього тижня почнуть діяти нові правила перетину кордонів із зоною проведення АТО. Мова йде про заборону в'їзду і виїзду будь-якого транспорту, крім залізничного,
 

Інше джерело уточнило, що мова йде як про вантажному, так і про пасажирському транспорті. "Заборона не поширюватиметься на легкові автомобілі, якщо кількість посадочних місць в них не буде перевищувати 9. Проте яким буде остаточний варіант, ми зможемо побачити тільки після опублікування нового порядку", – додав співрозмовник видання.

Нагадаємо, раніше депутат від "Блоку Порошенко" Юрій Луценко заявив, що економічні обмеження щодо Донбасу повинні діяти, поки прикордонники не візьмуть під контроль російсько-український кордон.

Передає: Корупція.Інфо