Максим Вікторович Шкіль
(19.08.1983) — відомий український бізнесмен, політик, мультимільйонер та меценат. Засновник благочинного фонду та кількох міжгалузевих інвестиційних компаній.

У 2012 р. отримав ступінь кандидата юридичних наук, має три вищі освіти:

2005 – Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність «Прикладна лінгвістика».
2008 – Львівський національний університет ім. Івана Франка, спеціальність «Правознавство».
2010 – Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність «Економіка підприємництва».

Трудову діяльність розпочав у 2001 р. торговим представником, потім працював територіальним менеджером і директором з продажів у ТОВ «Компанія «Віктар».

У 2007 р. заснував кілька компаній (підприємства з видобутку, переробки і продажу граніту, виробництву та укладці асфальтобетону), засновник Audi Центр Одеса Південь.

Максим Шкіль має чудову дружину і дві доньки. Дотримується здорового способу життя.

У 2012 р. сталася надважлива подія – Максим Вікторович заснував Благодійний фонд «Разом до майбутнього». За п’ять років системної роботи фонд реалізував більше ніж двісті акцій, допомогу отримали близько 10 000 сімей.

Дивовижна скромність, досить рідкісна в наш час, щирість намірів, безкорисливість – ось основні риси Максима Шкіля.

У той час як всі інші хизуються навіть незначними справами, ця людина невпинно надає фінансову допомогу соціальним організаціям, малозабезпеченим та соціально незахищеним людям, намагаючись при цьому залишатися в тіні. Тому інформація про діяльність благодійного фонду мізерна і майже не висвітлюється засобами масової інформації.

Господарник, успішний підприємець, чуйний до проблем простої людини, що опинилася у важкій життєвій ситуації, він активно і щедро допомагає дітям, які залишилися без батьків, школам, які відчувають постійну нестачу коштів. Він завжди опиняється там, де найбільше потрібен.

Для Фонду не буває дрібниць, він купує і передає обладнання в онкологічний діагностичний центр, організовує новорічні свята для дітей в реабілітаційному центрі УТОГ, які перебувають у складній ситуації.

В одному зі своїх рідкісних інтерв’ю на тему благодійності засновник фонду, Максим Шкіль сказав: «Я завжди в роботі нашого фонду робив акцент на допомогу найбільш незахищеним верствам населення».

І ось, коли маленькі громадяни України опиняються в скрутному становищі, фонд активно їх підтримує. Діти повинні відчувати, що їх люблять, повинні відчувати турботливі руки дорослих, повинні знати, що до них завжди прийдуть на допомогу. І фонд завжди виявляється поруч з тими, кому потрібна його допомога.

Анонімність проектів – це особиста позиція Шкіля. Він неодноразово на питання журналістів говорив про те, що займається благодійністю не заради реклами та особистого піару, а для того, щоб зробити життя нужденних кращим.

І це слово «краще» означає:  обладнання дитячих спортивних майданчиків, висадку дерев, допомогу студентам і багато інших проекті. Але важливе саме ставлення, принциповий погляд.

Якщо Максим Вікторович береться за проблему екології, то він не витрачає гроші на рекламні буклети, розсилання листів і збір підписів. Він організовує висадку дерев. Якщо пропагує спортивний спосіб життя, то безкоштовно – будує спортивні майданчики.

Крім того, Максим Вікторович вважає, що благодійність повинна бути систематичною. Саме тому, створений ним п’ять років тому, фонд не припиняє свою роботу.
Безперервним потоком він продовжує дарувати людям потрібне, і це робить світ світлішим, а людей щасливішими.

Більша частина засобів спрямована на діяльну допомогу молоді. Неймовірна кількість проектів, для виконання яких потрібно не тільки багато фінансових коштів, але й моральних і фізичних сил, приносять радість всім учасникам.

Максим Шкіль дуже сподівається на те, що йому вдасться об’єднати українців навколо цієї благородної ідеї. «Добро робити легко. Головне, не бути байдужим», – говорить він.

Фонд працює за чотирма актуальними напрямами:
— соціальний –  «Дитина країни»;
— інтелектуальний – «Розумне покоління»;
— спортивний – «Здорова нація»;
— екологічний – «Екосвіт».

У кожному з них постійно діє декілька проектів, наприклад, в напрямку «Здорова нація» не припиняється робота проектів:

1. «Проти болю». Проект надає допомогу онкохворим.
2. «Здорова сім’я» та «Спортивний світанок» – розвивають спортивні традиції в родині, пропагують здоровий спосіб життя.

І все це не лекції та пусті розмови про те, як корисно займатися спортом. Це сотні обладнаних спортивних майданчиків, на яких абсолютно безкоштовно кожен може вільно і з задоволенням займатися спортом.