У мережі інтернет з’являються оголошення від військових, яким поталанило повернутись із зони АТО, про продаж отриманих колись у подарунок від волонтерів тепловізорів.

Відповідна інформація з’явилась на сторінці у соціальній мережу у одного із волонтерів, члена громадської організації «Штаб національного опору Збаразького району» Володимира Голоднюка, новину повідомляє «Преса України», повідомляє Корупція.інфо   

«Вчора випадково натрапив на форумі на оголошення: Продам або подарую новий тепловізор для АТО. Набираю номер, знайомлюся, питаю і починаю прозрівати. Людина на ім'я Саша з Луганщини, який щойно повернувся з АТО, хоче продати тепловізор, куплений йому волонтерами. Я в повному ступорі, питаю: як так продати? За нього вже волонтери раз заплатили. Чую аргументи: Його купували мені, а я вже дембель, так хочу купити собі телевізор, а на решту грошей – своїм «хлопцям» форму. Кажу йому: друг, дай координати своїх «хлопців» і ми їм форму дамо, а ти нам дай тепловізор, який необхідний на передовій! Чую, повне непорозуміння і спроби зі мною торгуватися – називає суму в 65 тис. Гривень (це половина ціни такого тепловізора). Я не витримав і висловив йому все, що про нього думав. З форуму його повідомлення зникло, а телефон більше не відповідав », – написав волонтер.

Волонтер розповідає, що відтепер тепловізори, які його організація зібралась надсилати у зону АТО будуть маркуватись «гравировками» – «не продається» і «волонтерська допомога».

Володимир звертається до усіх волонтерів із закликом не залишати такі випадки і розбиратись у ситуації, яка склалась із зловмисником.