У мережі активно коментують фото Володимира Зеленського з “Великого будівництва”.

Знімок з’явився на офіційній Facebook сторінці глави держави.

Відзначимо, що в рамках робочої поїздки до Запорізької області Президент Володимир Зеленський ознайомився з ходом будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в обласному центрі.

“Міст в Запоріжжі. Будуємо цілодобово! Хтось обіцяв багато років, а ми робимо!”, – йдеться в підписі до знімка, з явним докором минулій владі і Петру Порошенку.

Українці по-різному відреагували на такий пост Зеленського. Багато підтримали “Велике будівництво”, але були і ті, хто критикував гаранта.

“Дивані критики … легко судити і гнобити людину, яка прийшла відновлювати руїни країни. Ви зі своїм життям спочатку розберіться”, “Спасибі за вашу працю для успішної України Без корупціонерів в шоколаді”, “Ти себе на тому фото бачив? Нарцис самозакоханий, що ви там будуєте? добудовувати, ось правильне слово і гарантую, в три дорого “,” Хіба президент за мости відповідає? “,” чи може варто було йти на посаду головного будівельника або завгоспа замість президента? Мости – це ж звичайно пряма відповідальність глави держави ” , – писали під знімком.

Також, сайт Офісу президента повідомляє про те, що Володимиру Зеленському під час його робочої поїздки на Запоріжжя представили план заходів реалізації Стратегії розвитку Запорізької області на період до 2027 року.

«Ми маємо все для втілення цих важливих стратегій у реальне життя: маємо команду чесних і професійних людей у кожному регіоні. Кошти й повноваження, які надані громадам у ході децентралізації. Інструменти контролю за владою та витратою бюджетних коштів. Маємо доказ того, що ми здатні будувати», – заявив Володимир Зеленський.

Як приклад Президент назвав Національну програму «Велике будівництво», яку продовжують реалізовувати попри епідемічну ситуацію та світову економічну кризу.

«Ми маємо найголовніше – це ваша віра та важлива підтримка», – зазначив Глава держави.

Також, віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров зазначив, що існує чотири найважливіших перспективних проекти в регіоні: добудова мосту через Дніпро, розвиток історико-культурного комплексу Хортиця, водопостачання в Кирилівці, а також відновлення зрошення та дренажу. Крім того, наступними важливими проектами повинні стати розвиток рекреації в області, зокрема йдеться про Кирилівку та Бердянськ.

«На ці проекти вже є фінансування. Наприклад, для закінчення проекту добудови мосту потрібно 12 мільярдів, ми розуміємо джерела і як це буде фінансуватися. Для розвитку Хортиці необхідно 1,6 мільярда… Для добудови водопостачання в Кирилівці потрібно майже один мільярд, і ми також розуміємо, звідки будемо брати гроші. Щодо зрошення та дренажу в регіоні, цей проект реально збільшить внутрішній ВВП області», – розповів він.

Після презентації Президент України наголосив на необхідності демонструвати суспільству реальні кроки в реалізації Стратегії розвитку.

«Мені здається, все сказано, але замість слів потрібні кроки. Треба створити такі умови, щоб хотілося жити, щоб не виїжджали наші люди. Кожен куточок нашої країни – особливий», – підсумував Володимир Зеленський.