Нещодавно Google опублікував дослідження, яке розкриває що ж роблять інтернет-користувачі за комп’ютером, де найчастіше вони пропадають в онлайні.

Як повідомляє Google, українці все більше і більше проводять час у мережі. Тепер майже кожен українець має по одному пристрою з підключенням до інтернету. Що найголовніше більшість з цих щасливих власників користується ними кожен день.

Дослідники акцентують, що їхні показники є актуальними для всіх вікових категорій. А саме апелюють до 60% користувачів старше 55 років.

Що ж замовляють українці?

Найчастіше онлайн замовляються авіаквитки (68%), бронюються номери в готелях (52%) і купується велика побутова техніка (49%).
Перед купівлею якогось продукту 45% опитаних спочатку використовують інтернет для порівняння декількох варіантів. Українці активно користуються смартфоном, так 26% респондентів купували або обирали що-небудь онлайн з його допомогою. Для порівняння цей показник в Росії складає – 16%, Румунії – 24% і тільки в Китаї – 33%, – пише ТСН.

Для чого українці дивляться онлайн відео?

Найбільше відповіло – щоб дізнатись щось нове (46%, решта для натхнення та розваг).

Перше, що роблять українці вранці у вихідний день: 7% – дивляться онлайн відео (один з найбільших показників у світі). Опитані користувачі воліють дивитися відео в інтернеті зі своєю другою половинкою (25%), зі своєю родиною (15%) або з друзями (9%). Проведенням дослідження займалася компанія TNS Infratest. В Україні було опитано 4000 респондентів старше 16 років у період з 1 січня по 31 березня 2014 року.

 

За матеріалами ТСН.