Пастушенко Ростислав змушений боротися за своє життя з діагнозом неходжкінська В-великоклітинна лімфома. Перші симптоми хвороби сприймали як запалення лімфовузла, але він виріс до розміру яблука, тож родина забила тривогу.

"Жоден аналіз не показував цього страшного діагнозу і, тільки коли лікарі взяли пункцію, то побачили ракові клітини. Минулого року Ростислав пройшов повний курс лікування: 6 хіміотерапій і півторарічний курс реабілітації. Хіміотерапію Ростислав переносить дуже важко, нічого не їсть, відчуває слабкість, запаморочення, нудоту", – розповідають друзі юнака.

Коли здавалась все позаду, у Ростика виявили рецедив. Родині вже катастрофічно не вистачає коштів на продовження лікування. 

"Йому потрібно пройти курс імунотерапії, тому що звичайна хімія за його діагнозу уже майже неефективна. Також через ускладення після хвороби хлопцю потрібно робити пересадку кісткового мозку за кордоном, тому що в Україні таку операцію зробити не можуть. Родина не може оплатити лікування самостійно. Мати юнака зверталась уже до всіх знайомих і родичів із криком про допомогу", – додають друзі Ростика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер картки 5168 7573 9069 9611

Пастушенко Жанна Павлівна.