Разом із дружиною, подругою і малечею він відпочивав на Дністрі. Раптом дітей понесла течія, і вони почали кликати на допомогу. Чоловік кинувся в річку. Виштовхав дітей на мілину, передав дружині, але сам вибратися з води вже не зміг. Здоров'ю дітей ніщо не загрожує, тіло чоловіка водолази шукали до темряви. Сьогодні операцію обіцяють поновити, передає Корупція.Інфо

Водолази кажуть, що шукати неймовірно важко. Адже Дністер тільки на перший погляд спокійний та мілкий. Насправді посеред річки глибока яма. До 4 м. Вочевидь саме туди потрапив чоловік, коли рятував дітей.

 «Напевно, він потрапив на фарватер, на холодну воду і його схопила судома. І він пішов по фарватеру. Тобто він не на мілкому місті, а на глибокому. Фарватер – це місце, де найбільша течія на річці», – розповідає  керівник водолазної служби ДСНС в Івано-Франківській області Микола Галько.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

Була гарна, тепла, погода. На обох берегах Дністра було багато людей. Автобус повний дітей. Тут також відпочивало подружжя з Івано-Франківська з 2 дітьми та їхня подруга з дитиною. Усі разом купалися в річці. Але якоїсь миті дорослі вийшли на берег. Невдовзі почули крик дітей.

«Чоловік скочив швидше, ближче. Він дуже добре плаває, каже дружина. І він цих дітей відкидав в її бік. Її з тими дітьми понесло ще далеко, метрів 150. Але вона вже дісталася дна і з дітьми виплила», – розповідає лікар.

Рятувальники не припинять пошуки, поки не знайдуть тіло чоловіка. Дружина спілкуватися із журналістами наразі не хоче, вона сподівається, що її чоловік таки живий.