Одна із студенток коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, в будівлі якого 4 грудня в Одесі сталася пожежа, розповіла подробиці того злощасного дня. За її словами, день почався як завжди і нічого не віщувало лиха.

На оприлюдненому в Facebook відео студентка зі сльозами на очах згадує події того дня.

Дівчина зазначила, що перша пара була на п’ятому поверсі, після її закінчення учні спустилися на четвертий поверх. З самого початку пари в коридорі був шум, але вони не відразу надали цьому значення, адже подумали, що інші студенти просто дуріють, але дівчина вийшла перевірити, що відбувається в коридорі, і побачила дим, який йшов з третього поверху.

Дівчина повернулася до кабінету повідомити про пожежу. Студенти спробували вибратися з будівлі, але третій поверх був сильно задимлений чорним димом і було дуже жарко, тому вони повернулися в кабінет. У свою чергу, викладачка зателефонувала пожежникам. Через якийсь час дим почав просочуватися в кабінет, через що почала панікувати одна з дівчат. Вона навіть хотіла вистрибнути у вікно, але її зупинили. При цьому дим заповнював кабінет і дихати було нічим. Вона хотіла подзвонити мамі, щоб попрощатися, але не змогла набрати номер через дим.

“Коли кабінет був весь в диму, я розуміла, що все, вже дихати нічим, я почала молитися Богу. Я йому кричала:” Господи, спаси всіх, хто тут в кабінеті, тому що я не знаю, як вийти “, – розповіла яка пережила цей жах студентка коледжу.

Після цього вона побачила полум’я, яке йшло з третього поверху. У цей момент під їхніми вікнами були тільки пожежні, але не було жодної машини з драбиною. Потім під’їхала пожежна машина з драбиною, по якій студентам і викладачці вдалося вибратися з будівлі. Після їх порятунку вогонь охопив четвертий поверх.