Колишнього члена Партії регіонів Петра Тарасюка  мешканці села Лісові Гринівці (Хмельницький район) облили зеленкою. Кажуть, що так вони вирішили висловити свою негативну позицію щодо створення музею на їх земельних ділянках.

За словами протестувальників і місцевих активістів з плакатами “Тарасюк, поважай людей і приватну власність”, “Тарасюк, дотримуйся закон”, “Люстраці. Тарасюку! Ригів геть!” сільський голова разом з депутатом намагаються забрати у них близько 20 гектарів сільськогосподарських земель під будівництво музейно-культурного комплексу “Все Поділля”.

Депутат облради Тарасюк стверджує, що на цій території знаходяться скіфські поховання. Зате археологічні дослідження подібного не підтвердили. “Це ж яку треба мати свинячу совість, щоб на землях, де люди, все суспільство області вирішили створити культурно-історичний центр, будувати котеджі! На землі де є скіфські поховання, де є історія! І ви безсовісні люди”, – звернувся до обурених громадян депутат і отримав в обличчя струмінь зеленки.

 

Джерело: Патріоти України

 

новини про Львів