Депутат Ігор Мосійчук розкрив секрет, як йому вдалося схуднути на 103 кг, повідомляє Корупція.інфо

57275b19ba601_1462197017 03152431_03152322_1464944658_3664e65bee37cc92b753ecf25e33321a_

Коли після гучної епопеї з позбавленням депутатських повноважень, судами і арештом Мосійчук повернувся до парламенту, його важко було впізнати. Від колишнього кремезного чоловіка із дуже надлишковою вагою не лишилося й половини.

З'явилися навіть чутки про важку хворобу депутата. Та він заявив журналістам, що почувається чудово, просто вирішив узятися за себе і практикує здоровий спосіб життя.

 У мене справді була операція. І не одна, а дві. Але не резекція шлунка, як ви б могли подумати, — коли його зменшують в об'ємі, щоб людина менше їла. І не ліпосакція, коли відкачують жир. Просто виникли проблеми з підшлунковою залозою, її довелось оперувати, — розповідає нардеп. — Вона не функціонувала нормально. Уявіть: я їв раз на день, причому не так аж багато, але вага збільшувалась катастрофічно й дійшла до 203 кг. Лікарі поставили ультиматум: або я худну, або мені залишається жити щонайбільше рік… У свої 43 роки на той час я вже мав серйозні проблеми із серцем, мучив артрит, боліли суглоби, ходити не міг. Тому мене проооперували й посадили на спеціальну індивідуальну дієту.За словами пана Мосійчука, спочатку він кілька місяців харчувався лише бульйонами: овочевим, рибним, пісним м'ясним або курячим.

Потім я поступово перейшов на тверду їжу, але за правилом — їсти 7 — 8 разів на день, дуже малими порціями. — Для прикладу, маленька порція йогурту — це вже повноцінний сніданок. Яблуко, яке ти їси через дві години після нього, — також. Потім ти можеш з'їсти 150 — 200 грамів звареної на воді гречаної або вівсяної каші. Ще за дві години — шматочок вареної курятини з огірковим салатом. Далі, знову через дві години можна дозволити собі маленьку порція легкого супу, як у дитячому садочку. Ну і на вечерю — трішки домашнього сиру або щось із фруктів. Крім того, з мого раціону вилучили хліб і вироби з борошна, не їм їх уже понад рік. Віддаю перевагу свіжим або тушкованим овочам, вареному, а не смаженому м'ясу. Булочками і тістечками можна ласувати хіба що уві сні… Моя вага почала танути дуже швидко, і я почувався абсолютно здоровим. На жаль, це тривало недовго, здоров'я я собі таки підірвав, — каже Ігор Мосійчук.

Як зазначив надеп, зараз він важить рівно 100 кг.  Лікарі порахували, що для його зросту, статури і віку це оптимальна вага, меншої вже не треба. Попри те, він далі неухильно дотримується дієти.

Це не важко, вже у звичку ввійшло. Коли ти почуваєшся сильнішим, здоровшим, молодшим, то хочеться втриматись у такому стані, — розповів пан Мосійчук. — До слова, є один цікавий момент. Відколи перейшов на здорове харчування, мій організм категорично не сприймає не те що синтетичні, а й навіть просто неякісні продукти. Скажімо, якщо я їм кавун із задоволенням — отже, там немає нітратів. А якщо лише понюхаю і відчуваю до нього відразу, там напевно буде якась шкідлива "хімія". Досить лише спробувати сметану, молоко, кефір на смак — і я скажу, якісні вони чи ні. Дружина жартує, що я став такою собі "ходячою лабораторією".