Співробітники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури попросять суд у понеділок розглянути їхнє клопотання про оголошення в розшук Онищенка. Як тільки отримають дозвіл від суду, буде вжито всіх заходів, зокрема, оголосять підозрюваного в міжнародний розшук. Про це сказав керівник САП Назар Холодницький в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Корупція.Інфо

"Будемо просити суд, щоб у понеділок вже суд розглянув по суті наше клопотання. Він (Онищенко, – ред.) має статус підозрюваного, і після того як суд розгляне клопотання, в залежності від того рішення, яке він прийме, будемо вирішувати питання про оголошення його в міжнародний розшук. Оскільки підтверджено, що він на території України не перебуває, це, власне, підтверджено самим Онищенком, і тому ми будемо вживати всі необхідні заходи – Інтерпол, червона картка, екстрадиція", – сказав Холодницький.

Як повідомлялося нещодавно, САП клопотатиме про оголошення Онищенка в розшук 8 серпня.

З приводу місця перебування депутата Холодницький сказав:

"Мені за останній час це нагадує, що Онищенко просто загрався в Pokemon GO українська версія, де його треба зловити, він ховається, тікає, то він там, то він тут, тому треба перевіряти всі ці дані".

Нагадаємо, раніше Холодницький зауважував, що якщо 5 серпня Олександр Онищенко не з'явиться на допит, САП буде клопотати про обрання йому запобіжного заходу. Сьогодні Онищенко не з'явився на допит.

Як відомо, 27 липня генпрокурор України Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру народному депутату Олександру Онищенку. Дане повідомлення передали захисту і родичам Онищенка 28 липня. 29 липня Онищенко заявив, що перебуває я у Великобританії і вже подав прохання про надання йому політичного притулку.