Поліція Донеччини запрошує народного депутата Семена Семенченка для надання роз'яснень щодо опублікованого ним фейкового листа нібито від голови Донецької ОВЦА Павла Жебрівського до керівника ГУ НП Донецької області В'ячеслава Аброськіна.

Як повідомляє в неділю прес-служба поліції Донеччини, правоохоронцями розпочато перевірку щодо появи вихідного документу Донецької ВЦА з явними ознаками підроблення, який у суботу був опублікований Семенченком, пише Корупція.Інфо

За розпорядженням Аброськіна даний факт було зареєстровано у Єдиному журналі заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події та розпочато відповідну перевірку, яку здійснює Краматорський відділ поліції.

Популярне: Увага, заробітчани! В Польщі суттєво змінили процедуру працевлаштування українців

"В рамках перевірки Семенченко Семен Ігорович у будь-який зручний час запрошується до Краматорського ВП (м. Краматорськ, вул. Академічна, буд. 25) для дачі роз’яснень за вказаними подіями, а також надання документу для його подальшого вивчення та встановлення походження", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, у суботу Семенченко опублікував листа нібито від імені Жебрівського до Аброськіна з вказівкою розблокувати залізничну колію.

Жебрівський і Аброськін заявили, що цей документ – підробка.