Поліція відпустила Коханівського та решту затриманих у Києві.

Комбата "ОУН" Миколи Коханівського та решту затриманих під час зіткнень прихильників блокади ОРДЛО з поліцією в центрі Києва, випустили з Деснянського райвідділу.

Про це повідомив народний депутат Ігор Мосійчук у facebook, передає Корупція. Інфо

"Комбата ОУН Микола Коханівський звільнено! На вході в Деснянський РОВД його зустріли побратими. Слава Україні!", – написав він.

На питання одного з користувачів мережі про долю решти затриманих, Мосійчук відповів, що звільнено всіх.

За даними НП, всього було затримано 5 осіб.

Як відомо, вдень 19 лютого після акції біля Стели Незалежності у центрі Києва – "віча" на підтримку блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу, учасники заходу попрямували під адміністрацію президента. 

Там учасники акції встановили намет та заявили, що планують залишитися там на ніч і облаштувати "редут". 

Ввечері до урядового кварталу було стягнуто додаткові сили поліції, учасників протестної акції відтіснили від підходів до Банкової та не пропускали назад. 

Учасники "блокадного віча", зокрема нардепи Семен Семенченко та Єгор Соболєв,  намагалися прорватися до АП з елементами намету для його подальшого встановлення біля адміністрації і проведення там акції. 

Згодом вони попрямували на Майдан, де кордон поліції не пропускав учасників "блокадного віча" з Європейської площі на Хрещатик. 

Там також виникли сутички, в результаті яких було затримано кількох осіб у камуфляжі та керівника ОУН Коханівського, постраждали близько 10 осіб, також зазнав поранень 1 поліцейський.