Українська держава зараз бореться не лише за власну свободу, а й за майбутнє всього світу. Якщо результати війни будуть невизначені, ніхто в Європі не почуватиметься в безпеці.

Про це в інтерв’ю українському каналу заявив очільник МЗС Естонії. 

Урмас Рейнсалу наголосив, що перемога України у війні має бути беззаперечною. Чому це важливо для Європи? 

Рейнсалу зазначив, що для естонців перемога нашої держави у війні є першочерговою. Зокрема, це буде означати, перш за все, що те, що відбулося в Україні, не відбудеться в Естонії. 

Якщо результати війни будуть невизначеними, то це означатиме, що ніхто в Європі не почуватиметься у безпеці. Перемога України має бути беззаперечною. Усі території України мають бути визволені, 
– наголосив глава МЗС Естонії. 
 
Також Урмас Рейнсалу переконаний, що Росія повинна виплатити усі репарації за завдані збитки. Та головне – має бути справедливість. 
 
“Усі відповідальні за злочини, особливо вище керівництво Росії, повинні понести відповідальність за все, що вони зробили”, – підкреслив високопосадовець. 

Також свою ствердну позицію щодо підтримки України та майбутнього цивілізованого світу висловив міністр закордонних справ Швеції. Він також заявив, що забезпечити мирне і стабільне майбутнє у Європі можливо лише у випадку поразки Росії у війні. Тобіас Більстрьом підкреслив, що його держава й надалі допомагатиме Україні боротися з агресором.