Зустрівся з хлопцями з різних підрозділів які раніше вели активні дії на лінії фронту і в «сірій зоні», розпочав свій допис Семен Семенченко і ось про що він повідомив.

Зараз їх зняли з виконання завдань, «загоряють» в резерві. Штатна зброя на місці, але стріляти не можна. На кожен ВОП прислали перевіряючих. Російським найманцям це не завадило сьогодні вранці потужно «обвалити» район Авдіївської промки. Гриміло приблизно годину, «прилетов» багато. 120 міномет або д-30. Без сумніву подібні рішення під час війни – злочинні. У зв’язку з тим що російські найманці цієї заборони дотримуватися 100% не будуть, сподіваюся на швидке скасування всього цього маразму. Не буде скасування – треба буде виходити на вулицю і брати владу за яй*я. Моско#ські в#ші розуміють тільки силу!

Але завдання більш складне ніж просто змусити владу припинити злочинні експерименти над армією. Треба щоб цим ще й не скористалися українські г#иди (див. Книгу Петлюри «Московська воша»). Зараз холуї Поро#енка кричать що такого при ньому не було. Брехня. Ми пам’ятаємо хто є співавтором Путіна по Мінським угодам. Пам’ятаємо як по команді НГШ Порошенка – Муженка в лютому 2015 відвели українські війська з Логвинове, противник зайняв місто і ще півдня розстрілював воїнів ЗСУ і батальйонів МВС на трасі. І також як і зараз їх ніхто не витягав, а тіла потім у російських найманців міняли наші хлопці. Згадую 2014 рік коли тільки почавши Блокаду конвоїв Ахметова ми змогли звільнити наших полонених які півроку перебували в полоні після Іловайська. В якому хлопців розстріляли як в тирі за інформацією яку Муженко надав «колегам» в Генштаб РФ. Люби Боже правду!

Прикладів масштабного байдужого ставлення до живих, поранених і полонених, злочинних наказів, «переставання стріляти» і «перемир’я» у 2014-2019 роках маса. Тому так!, нам треба очистити ту гнійну рану в яку внутрішні і зовнішні вороги перетворили нашу рідну Україну. Очистити від московських во#ей. Але потім треба знову не допустити в цю рану Українських г#ид. Інакше круговорот військових злочинів і зрад не закінчиться ніколи. А гнійна рана вб’є весь організм. Це надскладне завдання, але Бог не дає випробувань більше ніж можуть винести люди. Слава Україні – резюмував він.