Декілька хвилин тому! Саакашвілі не стримує емоцій - мафії кінець. Більше так не буде. Країна на ногах! | Корупція Інфо

Декілька хвилин тому! Саакашвілі не стримує емоцій – мафії кінець. Більше так не буде. Країна на ногах!

Міністр підтримав моряків і ліквідує величезну корупційну годівницю. Про це повідомив у своєму телеграм каналі Голова виконавчого комітету реформ в Україні Міхеїл Саакашвілі.

“Опублікований проєкт наказу міністра про ліквідацію корупційної годівниці по обілечуванню моряків.

Це те рішення, якого десятиліттями домагалися 150 000 українських моряків, яких регулярно кошмарили чиновники, вимагаючи від 3 до 15 тис. доларів за підтвердження кваліфікації. Це те, через що люди в розпачі нещодавно перекривали трасу Одеса-Київ, і це те, до чого прислухався міністр та його команда.

Зараз важливо дотримати всі бюрократичні процедури, щоб згодом цей, такий незручний для корупційної мафії наказ, не був скасований під надуманими приводами. Тому поки це не наказ міністра, а тільки його проект. Але навіть це — дуже позитивний сигнал, який означає не просто обіцянки, а реальні дії і наміри.” – зазначив Саакашвілі.

Також він додав, що особливо важлива поява цього документа на сайті Міністерства ще й тому, що точно знаю, який колосальний тиск здійснюється на міністра та його команду.

“Мафія, яка контролює потоки в цій сфері буквально загрожує членам команди міністерства в надії зупинити реформу і зберегти годівницю. І те, що молода команда не продалася, чинить опір і дає відсіч — головне свідчення того, що реформи в Україні все ж можливі.

Хочу подякувати міністру Криклію і його команді за їхню роботу. З нетерпінням, разом з усіма моряками країни, чекаю підписання цього наказу.

А мафії, яка погрожує команді, хочу сказати тільки одне. Я знаю всіх вас поіменно. І не приведи Бог, хоч одна з ваших погроз буде реалізована. Для мене стане справою честі розповісти про вас всій країні і всьому світу. Можете бути впевнені, майбутнього у вас в Україні не буде.” – відмітив Голова виконавчого комітету реформ в Україні.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.


Статті по темі