Зеленський ненавидить Шарія, Анатолій ворог його номер 1, пише телеграм канал ЗеРада.

Далі інсайд в оригіналі:

1) Вкрай висока ймовірність, що партію Шарія таки заборонять, саме для цього і проводилася вся ця робота СБУ з публічної підготовки цього рішення.

2) Хтось запропонував одночасно на цьому ж засіданні заборонити канал «Прямий». Типу іншого шансу не буде. Зробити такий удар по обом флангах, щоб опонентам можна було приводити контр аргументи. Західній Україні розкажуть про заборону партії Шарія, а південному сходу про заборону каналу Порошенка. Тут ОП вирішили зіграти в Голобородька, який мочить олігархів і їх активи. Тому, ймовірно канал «Прямий» так само сьогодні закриють.

3) Ця інформація не сподобалася Жадібному Гетьману, так як гроші за «Прямий» йому ніхто не поверне …. тому він вирішив максимально мобілізувати свій електорат: переписав офшор на себе і почавши кампанію проти каналу «НАШ». Так він думає вивести на вулиці людей, за те що «НАШ» не закриють, а «Прямий» закриють.

Зеленський навряд чи закриє «НАШ», тому що тоді вже ніхто не зможе розповісти південному сходу, що він закрив канал Порошенко: Тому, Петя тільки набиває рейтинг Назарову і Ко – пише телеграм канал ЗеРада.

В свою чергу, Також ходять чутки, що на засіданні можуть прийняти важливі рішення щодо Донбасу або щодо ударів по бізнесу ряду політиків. Видання “Коментарі” дізналися в експертів, що все ж можуть прийняти — і які у тих чи інших дій можуть бути наслідки.

“Схиляюся до того, що буде відбуватися подальша “зачистка” Медведчука, — говорить експерт аналітичного центру Democracy House Анатолій Октисюк. — Швидше за все, його чекає санкційний удар по бізнесу, пов’язаному з РФ. Нафтопровід і так далі. Можуть бути й інші рішення. Але головна мета — Медведчук”.

В закриття каналу Порошенка аналітик мало вірить. На його думку, чутки про це поширювали спеціально, Порошенко повірив — і скоріше офіційно визнав “Прямий” своїм. “Це рішення пояснюється тим, що Порошенко серйозно наляканий. Він явно не очікував, що буде прийнято рішення про закриття каналів Козака-Медведчука. Всі знали, що він власник “Прямого”, а не фіктивний Володимир Макеєнко. Але вирішив підстрахуватися”, — зазначає Анатолій Октисюк.

Він не виключає, що на засіданні РНБО можуть розглянути питання, пов’язані з енергетичною безпекою.

“Можливо, якщо опрацьовують цей напрям, під удар потрапить Фірташ з його облгазами, фактичною монополією на розподіл газу. Зеленський, схоже, вважає, що побіжний олігарх винен у зростанні тарифів. Тому атаку на нього можна класно “продати” — дивіться, ми головного лиходія жахнули, тепер наведемо порядок з тарифами! Також можуть взятися за обленерго, — припускає аналітик. — Там уже “прилетить” Ахметову, Коломойському, Суркісу. Але це малоймовірно”.

На думку експерта ГО “Бюро аналізу політики” Віктора Бобиренка, якщо будуть посилювати санкції проти Медведчука, більшість українців це сприймуть нормально. Особливо, якщо пояснити через ЗМІ, що йде боротьба з “п’ятою колоною”.

“Це дасть певні очки Зеленському, — вважає експерт. — Навряд чи підніме рейтинг, але, швидше за все, той перестане падати. “Слуги” вже не розраховують на умовно “ватяний електорат”. Тепер мобілізують решту прихильників. Все вказує на те, що у Зеленського позбулися ілюзій щодо мирного і швидкого вирішення конфлікту з Росією. І будуть розігрувати іншу карту. Змінюється інформаційна стратегія, змінюється і підхід до роботи з електоратом. Втім, Зеленський тут грає не стільки за Україну, скільки за себе і свої рейтинги. Ментально він залишається в “російському світі”, як мені здається”.

Віктор Бобиренко передбачає, що можуть бути прийняті рішення з особистих санкцій проти Медведчука і його бізнесу. Не виключає і те, що більш щільно візьмуться за Шарія. “Що стосується Порошенка і чуток про те, що можуть закрити “Прямий”. Як мені здається, будь-який “наїзд” на п’ятого президента буде грати проти Зеленського. Це дало б можливість Медведчуку говорити, що відбувається системна атака не на нього, а взагалі на свободу слова. Буде бонус і для Медведчука, і для Порошенка. Останній буде цементувати свій електорат в стилі — тримати лад! Та й наші західні партнери навряд чи нормально сприймуть атаки на канал Порошенка”, — говорить аналітик.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.