Число загиблих в результаті вибуху кондиціонера в мечеті в місті Нараянгандж до ранку суботи збільшилася до 12 осіб.

Про це повідомляє видання The Bangladesh Observer.

Доктор Саманта Лал Сіна, координатор лікарні, сказав:

«Стан 25 опікових пацієнтів критичний. У всіх поранених спалені дихальні шляхи».

Президент Абдул Хамід і прем’єр-міністр Шейх Хасина висловили глибоке співчуття у зв’язку із загибеллю людей в результаті цього трагічного інциденту і закликали проявити максимальну турботу про постраждалих.

Тим часом, в зв’язку з цим були сформовані три окремих дослідницьких комітету.

Пожежна служба та служба цивільної оборони Бангладеш, державне агентство з транспортування та розподілу газу Titas і адміністрація району Нараянгандж сформували комітет для розслідування вибухів.

Стривожені члени сім’ї та друзі поранених були помічені в неспокійному очікуванні біля лікарні. Вони хотіли дізнатися, чи живі ще їхні родичі.

Більше 50 віруючих отримали численні опіки, коли шість кондиціонерів вибухнули в мечеті Байтус Салам Джамі в районі Ханпур Толлі в місті під час платника Еша в п’ятницю.

Тридцять сім поранених були госпіталізовані в Інститут опіків та пластичної хірургії шейха Хасіни, інші – в лікарні Вікторія в місті Нараянгандж.

Семирічний Джуел віддав останній подих близько 12:30 в суботу.

За словами очевидців, в мечеті було шість кондиціонерів. Віряти читали Еше. Раптом відключилася електрика. Коли Фарадж-частина молитви Еша була тільки завершена, електрику повернулося.

Одне з джерел повідомило, що стався витік в трубі кондиціонера. Коли електрика повернулася, вона раптово вибухнула з важким звуком. Миттєво вогонь від цього кондиціонера поширився на інші п’ять інших кондиціонерів.