Мама Юрія Вітренка, досить призабутий лідер “Прогресивної соціалістичної партії України” (ПСПУ) Наталія Вітренко стала YouTube-блогером і записала відео про свого сина.

Детальніше про те, що ж розповіла в своєму блозі Вітренко пише тг-канал “Клименко-Тайм”.

Саме словами про “огидну сутність” вона почала свою розповідь про те, чому її син-мільйонер не повинен працювати з командою Зеленського. Почуття огиди у неї, звичайно, викликає нинішня влада, а не власний син.

Ролик називається “Вітренко: Мати за сина – ляпас брехунам, покидькам, корупціонерам”. Але тут відразу треба сказати, що Юрій Вітренко зі своєю мамою не в найтепліших стосунках і в плані політики вони на різних полюсах.

Загалом, це одна з найкумедніших сімей в українській політиці, а тому пройти повз цього ролика ми ніяк не могли. Ось цікаві тези:

– З сином Наталя Вітренко, за її ж словами, відстоює різну політичну і економічну ідеологію. Юрій ніколи не був її ідеологічним соратником.

– Те, що відбувалося 17 грудня в Раді, коли Юрію Вітренку дали “відкоша”, вона називає “шабашем”.

– З мамою Юрій не радиться, і приймає рішення самостійно.

– З батьком Юрія Наталія ще в 1994 році розійшлася з політичних мотивів, так як його понесла “ліберальна поросль” і він став “вишуканим українцем”, а вона залишилася вірна марксистським поглядам. Сина виховував батько, а дочок – вона.

– Вітренко рада, що її сина не обрали міністром. Свою позицію вона підкріплює небажанням, щоб Юрію придумували “всякі приставки” в.о “, виставляли його кандидатуру на голосування в січні. Та й взагалі говорить, що всю цю владу ” треба гнати поганою мітлою “. Каже, що Юрію Вітренку довелося б складно на посаді міністра, так як все розвалено. Відео було записано ще 21 грудня до того, як Вітренко таки отримав посаду в.о. міністра. І, як ми тепер з вами знаємо, засмутив маму.

– Єдиний шлях розвитку України Вітренко бачить, звичайно, в союзі з Росією і Білоруссю. МВФ – зашморг на шиї країни (ну, тут і не посперечаєшся). Дісталося і “ЄС”. Словом, тут у Наталії Михайлівни без сюрпризів.

– Коментуючи претензії до Юрія Вітренко, які висловлювали 17 грудня в Раді, Наталія згадала тезу, що стосується звинувачень сина в високих тарифах. Вітренко називає їх злочинними, згадує часи СРСР, і каже, що не її син в цьому винен, а меморандум з МВФ.

– Пройшлася Наталія Вітренко також по преміях і зарплатах в “Нафтогазі”. Каже, що знову ж син не винен. А винні ті, хто приймав закон, що дозволяє встановити їх на такому високому рівні. В цілому, невиплатою мільйонів доларів премій синові Вітренко, раптово, незадоволена і підтримує судовий процес, який він почав з “Нафтогазом”. Тут марксистські погляди дали збій.

– Левову частину відео Наталя Вітренко розповідала, який її син молодець через виграш у “Газпрому” в Стокгольмському арбітражі. Мовляв, якби не Юрій і його кроки в цьому процесі, то Україна б взагалі перестала існувати. Забавно, що “Газпром” Вітренко вважає “державою в державі”, що паразитує на росіянах.

Є й милість. Вітренко мило повідомила, що при всіх складнощах між нею і сином через політичні розбіжності, вона ним пишається і вважає грамотним фахівцем. Загалом, “мами такі мами”. Адвокат мама – це завжди весело, ну а коли мама ціла Наталія Вітренко – це взагалі гармата.