Напередодні, 26 лютого суд нарешті виніс вирок Зайцевій та Дронову.

Після винесення вироку винуватцям резонансної смертельної ДТП у Харкові на вул. Сумській, в якій загинули шість осіб, потерпілі та родичі жертв мають намір продовжити боротьбу. 

Про це розповіла їхній захисник, адвокат Лариса Матвєєва на своїй сторінці у Facebook. За її словами, її клієнти будуть домагатися притягнення до відповідальності експертів у цьому розслідуванні.

"Що ми будемо робити: будемо домагатися притягнення до відповідальності експертів, в першу чергу ХОЛ СМЕ: такі непрофесійні (якщо тільки в цьому причина) дії не повинні залишитися безкарними. Так само не забудемо своєю увагою й дії слідчих (Волкова в першу чергу), які втручаються в роботу наркологів, "забувають" передавати документи на експертизу й не здатні знайти півроку Федірко при наявності можливості їй просто зателефонувати (зі слів Федірко). Всьому цьому повинна бути дана правова оцінка", – наголосила адвокат потерпілих. 

Як повідомлялось напередодні, суд у Харкові визнав Геннадія Дронова та Олену Зайцеву винними у скоєнні резонансної смертельної ДТП і призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі строком на 10 років кожного. 

До слова, майже півтора роки вони вже відсиділи у СІЗО.