Головні новини України
Подобається

“Горе жахливе…Втрата непоправна”: Пішов з життя відомий український актор

06/08/2018     Автор: Віра Грицишин
“Горе жахливе…Втрата непоправна”: Пішов з життя відомий український актор

У віці 56 років пішов з життя український актор театру та кіно Віктор Черненко. Про це повідомила його колега по сцені Марія Берсенєва

«Пішов на небо мій колега Віктор Черненко. Мій перший “Каренін”, мій кращий “Каренін”! Мій неперевершений Воланд. Чудова людина і талановитий актор…Горе жахливе…Втрата непоправна», – написала вона на своїй сторінці в Instagram.

Варто відзначити, що причина смерті актора поки не називається.

Черненко народився 19 липня 1962 року народження, в 1987 році закінчив Дніпропетровське театральне училище. Після цього якийсь час був ведучим на місцевому телебаченні в місті Жовті Води. Пізніше актор грав в Миколаївському художньому російському драматичному театрі і співпрацював з Московським незалежним театром.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

Він відомий багатьом за своїми ролями в кіно: актор грав в таких фільмах, як «Зміна Удачи», «Астенічний синдром», «Анекдотіада, або Історія Одеси в анекдотах», а також в серіалах «Звіздар» і «Чемпіон».

Нагадаємо, раніше плвідомлялося, що 28 липня у Полтаві помер відомий художник, член Національної спілки художників України, доцент кафедри образотворчого мистецтва ПолтНТУ Павло Волик. Про це повідомили на сторінці у "Фейсбуці" Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.