Президент Володимир Зеленський привітав зі святом бійців Сил спеціальних операцій. Раніше він навіть нагороджував спецназівців медалями та орденами. Глава держави нагадав про незламність їх духу і потужну підготовку для виконання найскладніших бойових завдань.

Про це він написав у Facebook.

Він зазначив, що Сили спецоперацій по праву називають військовою елітою України, адже вони професійно виконують складні і небезпечні бойові завдання, а також завжди дотримуються принципу – перевага якості над кількістю.

“Я вітаю воїнів-спецназівців і ветеранів підрозділу з професійним святом – Днем Сил спеціальних операцій Збройних сил України. Про ваші подвиги не говорять відкрито, а ваші обличчя завжди залишаються прихованими, але ми всі впевнені у високому рівні вашої підготовки, загартуванні, незламності духу, сміливості і рішучості. В цей день також хочу згадати захисників-спецназівців, які загинули в боях за незалежність і суверенітет нашої держави. Вічна їм пам’ять. Всі ми дякуємо воїнам в сірих беретах за гідне виконання своєї місії по захисту територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України. Слава Силам спеціальних операцій ЗСУ. Слава Україні”, – написав Зеленський.

Сили спеціальних операцій по праву називають військовою елітою України, адже вони професійно виконують найскладніші та…

Опубликовано Володимиром Зеленським Вторник, 28 июля 2020 г.