Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко викликав свою суперницю по президентських виборах і лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко на публічні дебати вдруге.

"Я абсолютно щиро… запрошую Тимошенко Юлію Володимирівну на відкриті, публічні дебати. Ось якою вона бачить Конституцію і якою я бачу Конституцію. З повною повагою до неї, як до людини. Не буде жодних якихось уколів", – зазначив Гриценко.

"Просто вона хоче, щоб був канцлер або канцлерша, і ключовою фігурою був парламент. А я вважаю, ні, інакше. Я хочу, щоб ключовою фігурою був народ, який обирає всенародно президента, і президент був ключовою фігурою", – додав Гриценко.

За його словами, у нього з Тимошенко різні думки, тому що у нього з нею різні мотиви.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

 

"Або цей олігархат залишається і десь там мєждусобойчиком вирішує, чи все-таки люди будуть. От я щиро, відкрито, будь ласка", – заявив Гриценко.

Окрім того за словами Гриценка, судова система України діє проти громадян з високим рівнем доходу.

«Їдуть навіть ті, хто має гідну зарплату. Вони не можуть терпіти, що сьогодні, скажімо, це ваша студія, а завтра вона вже не ваша. Коли через суд рейдер захопив і сказав, – все. Або якщо ви фермер, ви засіяли, а прийшли інші, в камуфляжі, збирати. І якщо у вас є своя бригада в камуфляжі, ви можете відбитися, а якщо немає, то ви втрачаєте », – підкреслив Гриценко.



Як зазначив політик, швидко зупинити відтік заможних українців не можна.

«Досвід Словаччини, інших країн, де сильно їхали, показав, що можна сильними, скоординованими зусиллями припинити цей потік. Потім вийти в нуль, потім років через 3-5, як вдасться, поїдуть назад досвідчені, які вже отримали досвід, знають мову і мають зв'язку »

За останніми даними соціологів, Анатолій Гриценко входить до трійки фаворитів президентських виборів. Його готові підтримати 13,8% опитаних. Лідером симпатій виборців є Юлія Тимошенко, за яку мають намір проголосувати 17,9% виборців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що кандидата в Президенти України Анатолія Гриценко в ніч з 21 на 22 серпня було помічено в Адміністрації Президента Петра Порошенка.

Про що говорили майбутні суперники на президентських перегонах – достеменно невідомо.

Однак, як стверджує більшість політологів, суперники вони тільки в публічній площині. Насправді Гриценко – не більше, ніж технічний кандидат Порошенка, який повинен буде вийти з ним у другий тур, а після, зняти свою кандидатуру на користь чинного Гаранта.

«Сьогодні Гриценко і Тимошенко товчуться на одному електоральному полі з однією відмінністю в тому, що крім Заходу Тимошенко готовий підтримати і Схід, а ось Гриценка – ні.