Мільярдер Ігор Коломойський, який повернувся в травні в Україну, дав інтерв'ю журналу НВ. У ньому він розповів про свої контакти з президентом Володимиром Зеленським після його інавгурації.

У відповідь на запитання журналіста НВ Крістіни Бердинських, чи тримає він зв’язок з президентом Зеленським — телефонує або переписується — Коломойський відповів: «Іноді, рідко». 

При цьому, за його словами, після інавгурації вони ще не зустрічалися особисто. «Через вас же [журналістів], знову ж таки, не було [зустрічі]. Через Михайла Ткача [журналіст програми Схеми: корупція в деталях] «, — пояснив мільярдер.

У відповідь на уточнююче запитання, про що він спілкується із Зеленським, Коломойський сказав: «Морально підтримую», — і навів приклад подібних телефонних розмов: «Як справи? Все в порядку? Тримаєшся? «-» Держусь «. «Важко?» — «Важко». «Ну добре, тримайся далі. Грошей немає, але ви тримайтеся «.

Бізнесмен заявив, що вони з Зеленським не обговорюють парламентські вибори. Він також уточнив, що подібних контактів відтоді, як новий президент вступив на посаду, було небагато: «Раз, два та й усе».

А коментуючи зауваження журналіста НВ, що Зеленський одного разу згадав про їхню особисту зустріч, Коломойський запевнив що «офіційної зустрічі у мене з ним не було». «Може, обмовився», — відреагував на слова Зеленського мільярдер.

При цьому в інтерв'ю він підтвердив, що симпатизує президенту: «Ну, ясна річ, що не Порошенку. У нас іншого президента немає. Так, я йому симпатизую і бажаю удачі. І розумію, як йому нелегко».

Варто зазначити, що двоє громадян США Ігор Фурман і Лев Парнас подали до Голосіївського райсуду позов на олігарха Ігоря Коломойського і вимагають моральної компенсації в 200 млн грн. (По 100 млн грн. Кожному).

Обидва позивача є клієнтами особистого адвоката президента США Дональда Трампа Рудольфа Джуліані. Судитися з Коломойським вирішили після того, як той в інтерв'ю програмі «Схеми: корупція в деталях» висловився про них неналежним чином.

У позові йдеться, що слова олігарха в інтерв'ю про те, що Фурман і Парнас є «аферистами» і «знаходяться під розслідуванням США», а також «збирають з людей гроші під приводом знайомства з Рудольфом Джуліані» зазіхнули на честь, гідність і ділову репутацію позивачів.