Дмитро Разумков розповів, коли розпочнуться гучні кримінальні рослідування

Новообраний президент України Володимир Зеленський зробить все для того щоб правоохоронні органи в Україні стали самостійними та незалежними.

Зокрема, радник Володимира Зеленського з політичних питань Дмитро Разумков розповів, що відповідні органи будуть переслідувати кожного, хто буде порушувати чинне законодавства.

"Якщо не знаєш, що робити – треба поступати по закону. В даній ситуації з можливими розслідуваннями і відкриттями кримінальних справ проти колишніх політиків та інших, хто перебував при владі. Якщо хтось із діючих чиновників буде порушувати законодавство, в тому числі в сфері інформаційної політики, то він буде відповідати в рамках законів, як і будь-який інший чиновник", – підкреслив він.

При цьому він пояснив, що найперше силовики повинні звернути увагу "каральної машини" на осіб, які знекровили і без того слабку українську економіку. Разумков відзначив, що новообраний президент зробить все можливе для того, що антикорупційні органи в Україні дійсно запрацювали і дали реальний результат.

"В першу чергу так звані "посадки" стосуються корупціонерів, які знекровили економіку України і дратували суспільство. Для цього президент повинен зробити так, щоб не було можливості впливати на антикорупційні органи і суди, щоб всі ці органи керувалися не політичною доцільністю, а законом. І тоді будуть "посадки". Тоді ця система запрацює і при Зеленському, і коли він піде з поста президента через п'ять років", – резюмував Разумков.

Нагадаємо, радник новоспеченого президента Дмитро Разумков розповів, що перші кадрові призначення і законодавчі ініціативи в новому уряді стануть відомі після інавгурації Володимира Зеленського.