Попри високий рейтинг довіри українців до спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова – голосувати за нього вони поки не готові. Результати опитувань свідчать, що у президентському рейтингу – Зеленський на першому місці, а Разумков, у кращому випадку, на 7 чи 8 місці.

Про це розповіла журналістка Катерина Соляр у своєму блозі “Підгорає”. Проте вона додала, що у питанні підтримки законопроєктів у Раді – з Разумковим гаранту сваритися не варто, адже результати будуть гірші ніж у Порошенка.

“Якби вибори відбулися найближчим часом, то Разумков програв би навіть Порошенку, Бойку та Тимошенко”, – зазначила Соляр.

Водночас журналістка зауважила, що висновок про те, що до Дмитра Разумкова прислухаються деякі нардепи, можна зробити виходячи з голосувань.

Згадати хоча б президентський законопроєкт про розпуск Конституційного Суду, який гарант у підсумку змушений був відкликати, бо Разумков представив свій, і саме його проголосували депутати,– сказала Катерина Соляр.

Згодом Разумков сказав, що він не підтримуватиме призначення Юрія Вітренка – у залі також не вистачило голосів, хоча коли проводили опитування у фракції, чітко нарахували, що 226 голосів за призначення Вітренка буде, додала журналістка. За її словами, саме після заяви спікера “слуги” дали лише 177 голосів.