Журналісти перевірили компанію "Госпітальний менеджмент", яка продала Київському онкоцентру "золоті" німецькі швабри і з'ясували, що гендиректором компанії є Заза Берадзе, ймовірно, родич колишнього чиновника Георгія Берадзе.

Про це повідомляє ТСН, передає Корупція.Інфо.

Берадзе свого часу був заступником міністра, а потім заступником начальника Держуправління справами.

Крім того, з'ясувалося, що "Госпітальний менеджмент" придбав швабри в своїй же компанії "Лізоформ", офіс якої розташований поруч. Зареєстрована на Кіпрі компанія "Лізоформ" відома тим, що раніше вигравала найбільші медичні тендери. А потім, щоб не привертати увагу борців з корупцією, просто змінила вивіску і стала "госпітальних менеджментом".

У той же час офіційний представник виробника швабр Євген Сухарєв погодився розповісти про дорогоцінні швабри. Її справжня роздрібна ціна становить близько 1,5 тис. Грн – в залежності від дилера. І ще одна цікава деталь – в онкоцентрі чудо-швабри не прижилися, там досі прибирають дідівським методом.

Адже німецькі аксесуари виявилися незручними і непрактичними. До речі, після розголосу онкоцентр скасував ще один тендер на закупівлю швабр, більш ніж на 150 тис. грн – у зв'язку з перерозподілом бюджетних коштів.

За словами джерел ЗМІ, подібні тендери відбуваються в основному за вказівкою міського департаменту охорони здоров'я.