334763_20120830213953Серед претендентів на "довічне" суддівство фігурує така собі суддя Купіна Марина, яка виносить рішення іменем України у Дзержинському районному суді м. Харкова.

Редакції ІА Корупція Інфо стало відомо те, що ця слуга Феміди свого часу відмовлялась від подальшого ведення справи!

Описуємо детальніше: З червня 2009 року була порушена кримінальна справа проти ідеологічного референта органіції «Патріот України» Однороженка Олега. Протягом довгих трьох років проводились час від часу судові засідання апеляційних судів, на яких вирішували, чи брати обвинувачуваного під варту, чи не брати. Влітку 2012 року Однороженка арештовано. Марині Купній дістався розгляд справи. Було три засідання, які проведено без участі самого потерпілого Олексія Корнєва. Під час цих засідань вищезгадана суддя замінила запобіжний захід Олегу із взяття під варту на підписку про невиїзд, під поруки народних депутатів України, таких, як Я.Кендзьор і А.Парубій. А вже провівши четверте, наполовину підпільне, засідання, Марина Купіна підтримала клопотання Олексія Корнєва про відвід судді і відмовилась від ведення справи в подальшому . Хоча Олег Однороженко та його захисник відвід заперечили.

Вочевидь, пані суддя побоялася чинити справедливе судочинство над відомим істориком в Україні та за кордоном, автором числених досліджень, що став жертвою політичного спланованого переслідування.

Всечесна суддя не могла не помітити те, що єдиним доказом у справі є лише власні свідчення потерпілого, що явно свідчило про сфабрикованість справи.

Напевно суддя «прогнулася» під тоді існуючий президентський режим, просто пішовши у відвід.

А ще суддя Купіна знову ж таки послужила режиму Януковича: Як нам всім відомо, 20 лютого 2014 року в нашій столиці Києві почалося масове вбивство мирних протестувальників. В цей час на центральну площу Харкова вийшов громадянин з плакатом з коротеньким написом « Зупиніть Януковича». Його тут же схопила міліція.

Суддя ж районного суду міста Харкова, Марина Купіна, неймовірно швидко, як для нашого звичного терміну здійснення судочинства, в той же самий день визнала вчинок харків'янина адміністративним правопорушенням, наклавши на нього штраф у розмірі 1700 гривень .

Сьогодні ж вона розраховує отримати статус судді з приставкою «безстроково», не маючи на те ніякого морального права.

скачанные файлы

Її прізвище, а також прізвища десятків інших суддів, що забороняли акції протестів і виступів проти влади по всій Україні, і неодноразово стояло питання перед ВККС про відкриття дисциплінарних справ, опинились в одному списку претендентів на отримання «безтермінового» статусу, що гарантує їм роботу в судовій системі зі всіма випливаючими з цього наслідками: повноваження, влада, зарплата, фактично безкарність, пенсія, житло….

Як бачимо, судді не квапляться полишити свої мантії попри прийнятий закон «Про очищення влади».