Віталій Луценко отримав приз за костюм персонажа комп'ютерної гри, передає Корупція.Інфо

Генеральний прокурор Юрій Луценко і його дружина народний депутат Ірина Луценко (БПП) засвітилися на незвичайному, як для таких важливих людей, заході. Пара прийшла підтримати свого молодшого сина Віталія на фестиваль Kyiv Comic Con. Тут, 19-річний Віталій Луценко демонстрував лицарські лати, а точніше був в образі персонажа комп'ютерної гри Dark Souls.

Фото з фесту виклала сама Ірина Луцено на свою сторінку в соціальній мережі Facebook.

"Коли діти виросли і самі можуть захистити маму. P.S. До речі, за цей костюм син отримав приз на Kyiv Comic Con", – написала Ірина Луценко.

Kyiv Comic Con – це найбільший в Україні фестиваль популярної культури. Він об'єднує кіно, комікси, фантастичну літературу, косплей, відео та настільні ігри, аніме і мангу.

Цього року на це шоу зареєструвалося рекордних 200 учасників. У тому числі і студент КІМВ, син генерального прокурора Віталій Луценко.

На Kyiv Comic Con 2018 була можливість випробувати на собі новинки ігрової індустрії і побувати на різних тематичних презентаціях. Також тут працювала найбільша в Україні зона настільних ігор, де можна було зіграти в сотню різних ігор.

Відзначимо, що відвідування фестивалю в Українському домі (вул.Хрещатик) – не з дешевих. Квиток коштував на один день 300 грн, а на два – 400.

Як ми вже писали, Віталій Луценко в минулому році закінчив гімназію імені Лесі Українки №117 і вступив до Київського інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Луценко-молодший пройшов на контрактну форму навчання факультету міжнародного права. Освіта коштує  тут – 46 тисяч грн / рік.

Судячи по сторінці хлопця в соціальних мережах, він захоплюється комп'ютерними іграми, малюванням і літературою в жанрі фентезі. Живе він разом зі своїми батьками в заміському будинку селища Стоянка. За словами друзів Віталія, він дуже творча особистість і любить мистецтво.

Популярне: "Всі приїхали висловити співчуття, а він…": Мер одного з міст вразив українців своїм вчинком на могилі воїна

До речі, одного разу, на руці у Віталіка фотокореспонденти "Країни" побачили два браслета: шкіряний з головою дракона і ниточка з намистинами, на яких викарбувані літери.

Напис на браслеті можна скомпонувати самому, нанизавши потрібні букви з комплекту. На зап'ясті Луценка-молодшого чітко видно гасло "fuck u putin" (пішов ти, Путін – англ.). Ще в очі кидалися брендові окуляри від PRADA (така оправа коштує близько 7000 грн).

Нагадаємо, що старший син Луценка в минулому році одружився. Його обраницею стала киянка Анастасія Волохина, яка управляє сімейним салоном краси.