Колишній виконавчий директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко назвав “геть неправильною практикою” ситуацію із засекреченням результатів аудиту “Нафтогазу”.

Про це він написав у Facebook.

“Пропоную одним з питань “опитування”, про яке каже Зеленський, зробити таке питання: “Чи погоджуєтесь ви з тим, що потрібно засекретити всі результати перевірки роботи високопосадовців, щоб не виставляти їх у негативному світлі?”.

Якщо серйозно, то це геть неправильна практика, коли за гроші українських платників податків державні аудитори перевіряють державну компанію, такі перевірки анонсуються Зеленським як крок назустріч вимогам народу боротися з корупцією, а потім результати цієї перевірки засекречують”, – зазначив Вітренко.

За його словами, результати перевірки “Нафтогазу” мають бути опубліковані, це може зробити як держаудит, так і сам “Нафтогаз”.

“Суспільство заслуговує бачити першоджерело, а не тільки чути маніпулятивні інтерпретації.

Також це потрібно зробити для того, щоб у нікого не було можливості шантажувати керівництво “Нафтогазу” розголошенням цієї інформації або порушенням кримінальних справ щодо виявлених порушень.

Ну і щоб менеджменту складніше було відвертати увагу від реальних проблем “Нафтогазу” через створення образу “жертви”, яку потрібно постійно захищати”, – додав колишній топ-менеджер компанії.

Нагадаємо, за фактом діяльності проти керівників “Нафтогазу” відкрили кримінальну справу, у якій їх звинувачують у державній зраді

Про це голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв повідомив в ефірі Громадського радіо.

Так, за його словами за фактом діяльності проти керівництва “Нафтогазу” відкрили кримінальну справу.

“Справа стосується діяльності менеджменту компанії. Але важко розслідувати діяльність менеджменту без прізвища Коболєв. Воно побудоване на звинуваченнях у державній зраді”, – зауважив він.

Він зауважив, що не знає, коли саме було відкрито кримінальну справу і зауважив, що у компанії це сприймають як “дуже наполегливе запрошення до публічної дискусії”.

У коментарях українці відзначають, що основна проблема – це саме керівник “Нафтогазу” Андрій Коболєв, який отримує нечувані гроші за те, що знищує компанію і звинувачує у цьому всіх. Це нечувано і президенту потрібно негайно гнати його з посади