Головні новини Львова
Подобається

“Корумпованість Садового призвела до екокатастрофи на Львівщині”: Експерт зробив гучну заяву

28/11/2018     Автор: Яна Романська
“Корумпованість Садового призвела до екокатастрофи на Львівщині”: Експерт зробив гучну заяву

Якби міська влада Львова почула пропозиції фахівців-екологів щодо залучення іноземних інвестицій для побудови сміттєпереробного заводу та рекультивації сміттєзвалищ, то людських жертв та екологічної трагедії на Львівщині у 2016 році вдалося б уникнути.

Про це 27 листопада на прес-конференції в УНІАН заявив голова громадської організації "Рада з екологічної безпеки", екс-голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов.

Як виявилося, фахівці "Ради з екологічної безпеки" зверталися до муніципальної влади Львова з пропозиціями залучення інвестицій фінського інвестиційного фонду для побудови сміттєпереробного заводу та рекультивації сміттєзвалищ ще в 2014 році. Але екологів не почули.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Орєхов зазначив, що саме корумпованість міської влади поставила під загрозу екологічну безпеку мешканців Львова.

"Без подолання корупції неможливо забезпечити сталий розвиток суспільства. І ось вам приклад, як корупція загрожує якості життя громадян. Міський голова Львова Садовий призвів місто до екологічної катастрофи. Від корумпованого чиновника зазнали втрат мешканці усієї Львівщини. Вважаю, що винні мають бути притягнуті до відповідальності за тих людей, які загинули в травні 2016 року", – наголосив Сергій Орєхов.