У Львові відбувся підпал двох відділень російського “Альфа-Банку”. Про це повідомляє Гаряча лінія міста Львова.

Пожежа сталася за адресами: вул. Політехнічна 2 та вул. Чорновола 45. Площа загорання становить 4 м. кв та 5 м. кв відповідно. Потерпілих немає. 

Як повідомив керівник ГО “Варта1” Ігор Зінкевич,  сьогодні, 28 листопада,  о 03:00 по вул. Політехнічна, невідомі особи розбили вікно приміщення “Альфа-Банку” та кинули запальну суміш в результаті відбулось загорання приміщення.

На перехресті вул. Чорновола 45, невідомі особи розбивши вікно приміщення Альфа Банку кинули запальну суміш. Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання
 
Пожежна служба прибувши на місця подій – локалізувала пожежу в приміщеннях.

Варто нагадати, що указ президента Петра Порошенка про введення в Україні воєнного стану набув чинності. Його опублікували в газеті "Урядовий кур'єр".

Документ вводить у чинність рішення РНБО про введення воєнного стану до 14-ї години 26 грудня 2018-го у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях і внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.