суд суддя

ПАТ «Львівобленерго» повинне виплатити на користь Державного підприємства «Енергоринок» 3,2 млн . грн. через те, що вчасно не розрахувалось за поставлену електроенергію.  

Про це свідчить рішення Господарського суду Львівської області від 23 березня цього року, пише Захід нет.У рішенні вказано, що «Енергоринок» продав у грудні 2014 року обленерго електроенергії на 285 млн, проте компанія заборгувала 92,5 млн. На момент звернення до суду у лютому цього року обленерго борг так і не погасило.

Після звернення «Енергоринку» до суду, «Львівобленерго» виплатило заборгованість. Утім за прострочення оплати за отриману електроенергію обленерго нарахували штраф, пеню, інфляційні втрати та інше.

Суд вирішив спір на користь держкомпанії. Тому «Львівобленерго» має заплатити майже 2,9 млн інфляційних нарахувань, 129 тис. трьох процентів річних, 85 тис. пені, 92 тис. штрафу та 73 тис. судового збору.

Щоправда, суд  дозволив розтермінувати виплату цих коштів на 9 місяців. Обленерго щомісяця до кінця року сплачуватиме по 360,7 тис.