Сьогодні, 25 березня, у Львові презентували офіс мусульманської кримсько-татарської громади Львова «Іхсан», повідомляє ІА Корупція Інфо.

«У вересні 2014 року ми створили нашу громаду «Іхсан». До цього в нас не було такого центру. За підтримки «Земляцтва кримських татар» та європейської мусульманської організації «Хасіне» ми змогли організуватися й відкрити цей центр», – розповів голова мусульманської кримсько-татрської громади «Іхсан» Ернест Абкелямов.

У центрі, розташованому за адресою пр.Свободи, 26, є молитовна кімната, де мусульмани п’ять разів на день проводитимуть намаз. «Двері центру будуть відкриті для всіх мусульман, незалежно від національності. Також у центрі організовують вивчення основ нашої релігії та «Корану», – зазначив Е.Абкелямов.

Фото: Galnet
Фото: Galnet

 

Фото: Galnet

Голова ГО «Земляцтво кримських татар» Ельвін Кадиров зазначив, що такі центри будуть відкриті по всій Україні. «Перший з’явився в Києві. Другий відкривається зараз у Львові. Далі вони з’являться в Херсоні, Дніпропетровську, Вінниці та інших містах», – наголосив Е.Кадиров.

У подальшому в центрі планується відкрити курси з вивчення арабської та кримсько-татарської мов для львів’ян.

DSC_1013
Фото: Galnet

 

Фото: Galnet