385680

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 30 січня 2015 року,за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення рекомендувати на посаду судді безстроково 47 суддів.

Серед  списків  знаходиться  і Крутько Олена Василівна – суддя Львівського окружного адміністративного суду. Але…Вона ж  фігурує і у списку осіб, які на думку народу України, підозрюються у вчинені злочинів  проти народу України і, які повинні бути позбавлені суддівської мантії та негайно звільнені із займаних посад з позбавленням усіх пільг та привілеїв.

 У списку суддів, що заборонили проведення мирних мітингів на підтримку євроінтеграції України під № 17  – Олена Крутько, Ірена Гулкевич, Марія Кедик – судді Львівського окружного адмінсуду, які 23.11.2013 р. заборонили «встановлення малих архітектурних форм у вигляді наметів, кіосків, навісів та інших малих архітектурних форм, у тому числі тимчасових та пересувних на період з 6:00 23.11.2013 р. по 29.11.2013 р. в центральній частині Львова».

 236x236xkedyk.jpeg.pagespeed.ic.QWkodW-AB7gulkevich

Як це було: 23 листопада 2013 року відділ охорони культурної спадщини і культурних цінностей Львівської обласної держадміністрації (очолював Андрій Левик) звернувся у Львівський окружний адміністративний суд з позовом. У ньому йшлося про обмеження права на мирні зібрання громадян у центральній частині міста. Це обмеження передбачало заборону встановлення «наметів, кіосків, навісів та інших малих архітектурних форм» у центрі. Саме ці вулиці співпали із тими, де студенти проводили свої акції за євроінтеграцію: проспект Свободи, 1, вулиця Винниченка, 18, вулиця Університетська,1,  та площа Ринок,1. Офіційна причина позову – захист культурної спадщини від потенційних ушкоджень. Розгляд справи розпочався о 21:00. Приблизно о третій ночі суд виніс рішення – заборонити встановлення малих архітектурних форм з 6:00 23 листопада до 29 листопада за вказаними адресами. Головувала суддя Олена Крутько.

Але коли судові виконавці прийшли до пам’ятника Шевченку, де львівські студенти розклали «євронамет», то виявилося, що заборона саме цього місця не стосується. Адже за адресою пр-т Свободи, 1 знаходиться Ресторан-музей "Сало" та кілька магазинів, а навпроти – скульптура Богородиці. Молодь вибухнула реготом. Представники виконавчої служби виглядали розгублено..

У статті  «Цього «галицького хруня» має знати кожен свідомий українець» -є копія постанови цієї горезвісної судді –

постановапостанова2постанова3  постанова5 постанова6  

 

 

Отже, де обіцяна люстрація суддів, якщо вже таких одіозних представників Феміди "пхають" через Верховну раду України для одержання пожиттєвого статусу судді. Невже не легше зараз коли є можливість просто не призначити і позбутися хоча би мінімального баласту в судовій системі та надати дорогу людям, які живуть ідеологією боротьби на майдані. Юристам, які несуть службу на сході і захищають нашу державу, чи можливо хтось за якісь кошти  у Верховній раді хоче протягнути суддів, які протидіяли зметенню злочинного режиму.
     А також зовсім залишається не досліджений той факт, яке відношення до цього та інших ганебних рішень має голова Львівського окружного адміністративного суду Тертичний Віталій Григорович. Тому що, як нам всім з вами відомо, в нашій державі і раніше та зараз є багато рішень, які приймаються по прямій вказівці голів судів в провадженні яких знаходяться справи.

Тому команда ІА Корупція Інфо викладає   першу статтю із циклу «Нові – Старі Судді» про суддю Олену Василівну Крутько, яка завідомо не має ніякого морального права числитися у списках суддів, які претендують на перебування у судовій гілці влади безстроково.