Вартість проїзду у громадському транспорті міста Львова сьогодні є однією із найпоширеніших тем для обговорення, як серед студентства, так і серед людей літнього віку.

 

Ми вирішили розібратися, хто насправді стоїть за підвищенням тарифів на проїзд і наскільки це їм необхідно.

 

Найбільшим пасажирським перевізником у Львові є АТП-1, в розпорядженні якого більш ніж половина маршрутів, і саме це підприємство виступає за підвищення вартості проїзду.

 

Керівником цього АТП-1 на сьогодні є СИДОРОВИЧ    Михайло Васильович  ( перебуває на посаді з березня 2012 року),  про що можна дізнатися відвідавши сайт АТП-1  . 

 

Ким був пан Сидорович до того, як став директором АТП-1?

 

Як нам вдалося дізнатися, пан Михайло очолював Закарпатське відділеня ПП ”ОККО нафтопродукт”. Зазначимо, що заробітна плата пана Михайла у ПП ”ОККО нафтопродукт" становила майже 20 000 гривень, а на посаді директора АТП-1  лише 7 000-8 000 грн.

 

Що ж змусило пана Сидоровича покинути прибуткову та престижну роботу?

 

У березні 2013 року проти  Михайла Сидоровича було відкрито 3 кримінальні провадження. Проте, як бачимо, це не надто заважає йому і надалі працювати на тому ж місці.   Провела свою ревізію і Державна фінансова інспекція Львівщини.

 

Ревізори виявили  на АТП-1 порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму більше 357 тисяч гривень. Це  і недоотримані доходи,  і незаконні витрати. Також фінінспекція встановила порушення, що стали причиною втрат на майже 17 млн грн. – майже уся сума стосувалася закупівлі пального без тендерів.

 

То як пану Сидоровичу вдається досі знаходитися на такій посаді після таких кричущих зловживань? Подейкують, що мер Андрій Садовий раніше стояв за нього горою, проте зараз Сидоровичу це мабуть не надто потрібно.

 

А тепер познайомтесь із новоспеченим депутатом Верховної Ради України – Сидоровичом Русланом Михайловичом, сином Михайла Сидоровича, який входить до об’єднання "САМОПОМІЧ".

 

Матеріальний стан Михайла Васильовича Сидоровича не може не викликати подиву! Приватний будиночок у районі Алтайських озер. Звісно не новий, проте прекрасно відновлений. На подвір’ї цього будиночку можна побачити Mitsubishi galant, яку відносять до недешевих автівок.

 

Нагадаємо, неподалік від Сидоренка донедавна проживав і Андрій Садовий.

Без імені2 Без імені1 Без імені

 

Як ми можемо бачити, питань у цій історії досі залишається більше, аніж самих відповідей.  Долю кримінальних проваджень ми постараємось встановити.

 

ІА Корупція Інфо