Журналістські розслідування
Подобається

Львівські куртизанки. Хто за ними стоїть? 2

07/09/2014     Автор: admin
Львівські куртизанки. Хто за ними стоїть? 2

Команда журналістів  громадського проекту «Поборемо корупцію разом» отримали відповідь, стосовно нашого зверненя про сайти на яких можна знайти і підібрати собі дівчинку на одну ніч. Звісно ж, ми розуміємо, що наша міліція не всесильна та не може закрити сайти,хостинги яких знаходяться за межами України (це ми перевірили, більшість із них зареєстровані у США , Бельгії та Швейцарії). Проте нам незрозуміла логіка дій наших професійних слідчих та правоохоронців. Невже обов’язково «ловити» куртизанок та їхніх «шефів» через мережу інтернет? Чому б не скористатися контактами які вказані на сайті ? Невже правило відслідковування керівництва куртизанок від низу до верху не працює? Чому б не поговорити з ними ? 

 


Ми вирішили замовити собі одну із дівчаток, чиї номери телефонів розміщені на сайті , та вияснити деталі послуг, що надаються. 
Отже телефонуємо. Слухавку знімає дівчинка із приємним голосом. Кажемо, що ми стосовно оголошення, в відповідь одразу ж лунає ціна – 800 гривень за годину. На вибір лише 2 дівчини, чи то вільних чи то весь асортимент ми так і не дізнались. Цікавимося щодо виїзду за місто, в Брюховичі, питання з приїздом вирішується за 250 гривень на таксі, але не раніше ніж за годину. Обіцяємо передзвонити та прощаємося. Після цього питання в нас з’явилося неймовірне бажання попросити пані приїхати за адресою вул.С.Бандери 1 та навідати пана Зюбаненко.
Набираємо ще один номер. Одразу ж питають чи ми стосовно оголошення, відповідаємо ствердно. Запитуємо щодо асортименту, пропонують підїхати до них. «Куди до Вас ?» – центральний автовокзал, ціна тут нижча, 500 гривень. Обіцяємо під'їхати, та прощаємося, на завершення нас просять перетелефонувати коли ми під'їдемо. Цей дзвінок просто знищує всі сподівання та надії на те, що міліція наша "працює"… Центральний автовокзал, приїжджай, вибирай, плати, забирай… Про які там затримання та кримінальні справи нам розказують ? Якщо дівчинку на годину знайти так легко ? 
Як і у випадку з гральними автоматами, ми бачимо цілковиту бездіяльність, а можливо і покривання одної з найдревніших професій працівниками міліції. Висновки напрошуються самі…

МарвінКоментарі